NRW – Vacature Office- en eventmanager (24 tot 32 uur)

Op het bureau van NRW is plaats voor een office- en eventmanager.

De maatschappij verandert voortdurend en de dynamiek rondom de winkelsector verandert mee. NRW verenigt deskundigen, belanghebbenden en vernieuwers binnen de winkelomgeving. We helpen elkaar verder met kennisontwikkeling. Voor onze ca 500 leden creëren we een omgeving waar we elkaar ontmoeten en we ons vrij voelen om mee te denken en mee te doen.

Jaarlijks organiseert NRW zo’n 20 kennisbijeenkomsten, 2 grote  Awardtrajecten en 2 tot 3 studiereizen voor de leden. Al deze activiteiten worden geheel zelfstandig door het bureau van NRW voorbereid. Bekijk hier ons jaarverslag om een goed beeld te krijgen van onze vereniging.  Op het bureau zijn werkzaam onze programmamanager Hans van Scheerdijk en directeur Brigit Gerritse. Ter ondersteuning van het bureau zoeken we een office- en eventmanager. Ons kantoor is gehuisvest in hartje Utrecht.

De office- en event manager is verantwoordelijk voor alle aspecten die bij het organiseren van een evenement komen kijken, zoals aanvraag van offertes, de aankleding van de locatie, catering, bereikbaarheid en de techniek. Bijkomende taken zijn:

 • Onderhouden van contacten met genodigden, sprekers en andere betrokkenen
 • Opzetten van een deelnemersregistratie
 • Voeren van onderhandelingen over kosten en invulling van specifieke diensten
 • Fungeren als aanspreekpunt voor de crew gedurende het evenement
 • Vervullen van de rol van gastvrouw tijdens het event

Daarnaast is op kantoor organisatorische en secretariële ondersteuning nodig. Denk hierbij aan:

 • Afhandelen van inkomende en uitgaande communicatie (telefoon, e-mail, post)
 • Beheren van de agenda, afspraken maken voor commissies en bestuur
 • Bieden van facilitaire ondersteuning (bijvoorbeeld beheren van de voorraad en verzorgen van de ordelijkheid van het kantoor)
 • Fungeren als aanspreekpunt voor onze leden
 • Verzorgen van onze wekelijkse nieuwsbrief
 • Up to date houden van onze website
 • Aanmaken van inschrijfformulieren voor onze bijeenkomsten
 • Verzorgen van social media (Facebook, Linkedin, Instagram)
 • Ondersteunen bij het ontwikkelen van publicaties

Standplaats Utrecht. Arbeidsvoorwaarden marktconform, afhankelijk van opleiding en ervaring.

Graag ontvangen we – voor 15 maart – je CV plus korte motivatie per e-mail; b.gerritse@nrw.nl.